Her Zaman Genç Kalmak İsteyenlere Favori 3 Doğal Bakım Yağı

Yaşlanma karşıtı cilt bakım ürünlerinin ve müdahalelerin çok popüler olduğu bir dönemdeyiz. Bu dönemde yaşlanma karşıtı cilt bakım rutininize ekleyebileceğiniz mükemmel etkili doğal bakım yağları bulunmakta. Esansiyel yağlar özellikle kırışıklıklar üzerinde çok etkilidir. Bunun en önemli sebebi doğal bakım yağlarının yaşlanma karşıtı belirtileri en aza indirebilen antioksidanları çokça içermesidir.

Şimdi gelin hep birlikte doğal bakım yağlarında yaşlanma belirtilerini en aza indiren üç mucizevi yağa bakalım;

  • Nar Çekirdeği Yağı

Çokça etkili olan tropikal antioksidan olan nar çekirdeği yağı anti-enflamatuar, anti-kanserojen ve antimiktobiyal özelliklere sahip maddeler bakımından çok zengindir. Cildin üst katmanını yenileyerek esneklik ve sıkılık kazandırır. Nar ve nar özlerinin cilde faydalarından biri de cildi UV ışınlarına karşı korumaktır.

  • Limon Yağı

Limon yağı serbest radikalleri nötralize eder ve oksidatif strese karşı korur. Yaşlanma karşıtı bileşenlerle hücresel savunmanızı arttırır. Cildinizin savunma sistemini güçlendirerek erken yaşlanmayı önler.

  • Kuşburnu Yağı

Kuşburnu yağının cilt üzerinde iltihap önleyici etkisi bulunmaktadır. Linolenik ait, tekofeterol ve karotendoidlerle birlikte ayrıca yaşlanma karşıtı E vitamini içermektedir. Kuşburnu yağı aynı zamanda cildin yaşlanmasını hızlandırbailen iltihap oluşumunu ve oksidaitf stresi önleyen yüksek miktarda fenolik asit içerir.

Aromaterapi İle Stres Azaltın

Bir yanıt yazın

My Cart
Close Wishlist
Kapalı Son Görüntülenen
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories